ROK SZKOLNY 2018/2019
Klasa II
Gminny Konkurs Plastyczny - "Kosz pełen zdrowia" - I miejsce Michał Jamrozik, II miejsce Emilia Musielńska
Gminny Konkurs na najładniejszą pisankę wielkanocną - I miejsce Szymon Jaros, wyróżnienie: Emilia Musielińska,Oliwia Urbaniec, Hubert Jarząbek.
Szkolny Konkurs Plastyczny "Ochrona Gatunków Zagrożonych" - I miejsce Hubert Jarząbek
Gminny Konkurs Plastyczny "Ilustracja dworku Jana Kochanowskiego" - wyróżnienie: Kornelia Musiał
Język angielski: Gminny Konkurs Językowy: I miejsce Emilia Musielińska, Oskar Motyl, Kacper Podolski
Klasa V
Nazwa konkursu |
Organizator |
Imię i nazwisko ucznia |
Miejsce |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii |
Kuratorium Oświaty w Katowicach |
Wiktoria Pluta Kl. VIII |
udział |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy Biologii |
Kuratorium Oświaty w Katowicach |
Adrian Musiał Kl. III gim |
udział |
Regionalna Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia |
Szkoła Podstawowa nr 35 im L. Zamenhofa w Częstochowie |
Wiktoria Pluta Kl. VIII |
III miejsce |
Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS |
Państwowy powiatowy Inspektor Sanitarny w Częstochowie |
Adrian Musiał Kl. III gim |
udział |
Powiatowa Sesja Ekologiczna |
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Konarach |
Adrian Musiał Kl. III gim |
III miejsce |
Powiatowa Sesja Ekologiczna |
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Konarach |
Magdalena Kulesza Kl. VIII |
udział |
|
|
|
|
Biegi Przełajowe „Pro Memoria” |
Przyrów |
Dawid Kulawiak Kl. V |
udział |
Szkolny Konkurs „Zagrożone gatunki” |
Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Zawadzie |
Weronika Kubasiak Kl. V |
II miejsce |
Ogólnopolska Olimpiada z Historii OLIMPUS |
Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Zawadzie |
Bartosz Cudak Kl. V |
udział |
Klasa VII
I miejsce
- Laura Grabarczyk – X Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej – organizator GOK w Gidlach;
- Laura Grabarczyk – Ogólnopolski Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej Szkół Podstawowych Województwa Łódzkiego – organizator Liga Obrony Kraju Łódzki Zarząd Wojewódzki w Łodzi;
- Laura Grabarczyk – Otwarty Konkurs Recytatorski Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej – organizator Liga Obrony Kraju Śląski Zarząd Wojewódzki w Katowicach;
- Laura Grabarczyk – XIII Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek – organizator GOK w Gidlach;
- Laura Grabarczyk – VI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek – organizator GOK w Dąbrowie Zielonej;
- Laura Grabarczyk – XXII Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek – organizator GOK w Kłomnicach;
- Laura Grabarczyk – VIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej – Cecyliada 2018 – organizator Stowarzyszenie Rodzina Rodzin im. Św. Jana Pawła II w Radomsku;
- Daria Skorupa – XIII Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy „Anioły i Pierniki” - organizator GOK w Kłomnicach;
- Laura Grabarczyk – XXXI Międzywojewódzki Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych i Solistów – organizator GOK w Boronowie (Nagroda Wójta Gminy Boronów);
- Laura Grabarczyk – Laureat II stopnia – XVII Międzynarodowy Festiwal Intershow 2019 – organizator Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu i Stowarzyszenie Twórcze „Medefik” z Odessy;
- Daria Skorupa – XXX Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną – GOK w Kłomnicach;
- Daria Skorupa – XXX Konkurs na Najpiękniejszy Koszyczek Wielkanocny – GOK w Kłomnicach;
- Laura Grabarczyk – IX Piotrkowski Festiwal Wokalny „Najpiękniejsze są polskie piosenki”- organizator MDK w Piotrkowie Trybunalskim;
- Laura Grabarczyk – tytuł finalisty – Wojewódzki Konkurs Pieśni i Piosenek Patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę” – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi i Kuratoruim Oświaty w Łodzi;
II miejsce
- Laura Grabarczyk – XXIX Regionalny Konkurs Kolęd Boronów 2018 – organizator GOK w Boronowie;
- Laura Grabarczyk – V Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Historia Pieśnią Pisana” w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Lubojnie;
- Laura Grabarczyk – Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „Sancta Maria” (konkurs muzyczny) – organizator Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Marii Konopnickiej w Częstochowie;
- Gabriel Bartnik i Bartosz Ociepa – Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców – organizator Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie;
III miejsce
- Laura Grabarczyk – XXXI Międzywojewódzki Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych i Solistów – organizator GOK w Boronowie;
- Martyna Kubasiak – Powiatowy Konkurs Czytelniczy w Kłomnicach – organizator Szkoła Podstawowa im. G. Piramowicza w Kłomnicach;
V miejsce
- Julia Perlińska –Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna OLIMPUS – organizator Olimpus w Warszawie;
- Wyróżnienie
- Laura Grabarczyk – V Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek – organizator Parafia Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie;
- Laura Grabarczyk – „Srebrna Półnutka” – XXVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki i Tańca „Majowa Nutka” w Częstochowie;
- Julia Perlińska (8 miejsce) – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PINGWIN – organizator Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI w Warszawie;
- Julia Perlińska (13 miejsce) – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALBUS – organizator Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie;
- Julia Perlińska (15 miejsce) – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny GALILEO – organizator Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie;
Udział w konkursach i zawodach sportowych
- Julia Perlińska – Powiatowy Konkurs Czytelniczy – organizator Szkoła Podstawowa im. G. Piramowicza w Kłomnicach;
- Martyna Kubasiak, Julia Perlińska i Daria Skorupa – VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Książce i Literaturze “Czytam, więc jestem” - organizator Szkoł Podstawowa im. Jana Marcina Szancera w Częstochowie;
- Kamil Jamrozik, Martyna Kubasiak – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALBUS – organizator Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie;
- Martyna Kubasiak, Kamil Jamrozik, Gabriel Bartnik – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny GALILEO – organizator Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie;
- Gabriel Bartnik, Jamrozik Kamil, Martyna Kubasiak – Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna OLIMPUS – organizator Olimpus w Warszawie;
- Kamil Jamrozik, Martyna Kubasiak – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PINGWIN – organizator Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI w Warszawie;
- Julia Perlińska – IV Powiatowy Konkurs Multimedialno-Literacki o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza – Szkoł Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rzerzęczycach.